ČAKAJTE PROSÍM...

3 benefity programovateľných termostatov od Salusu

Časy, keď boli termostaty len malé škatuľky na stene, kde ste si naťukali, koľko stupňov chcete mať v byte, sú už minulosťou. S rozvojom technológií sa z nich stali chytré mašinky, ktoré si pamätajú aj to, čo vy zabudnete.
3 benefity programovateľných termostatov od Salusu

Prispôsobia sa vášmu biorytmu

Ráno sa zobúdzate do krásne vyhriatej miestnosti a večer sa v byte príjemne ochladí, aby ste si kvalitne oddýchli. Aj toto dokážu termostaty novej generácie. Viete si presne naplánovať každý deň – od pondelka až do nedele. Keď ste v práci, v byte len temperujete a šetríte peniaze a keď sa vraciate domov, teplota sa zvýši a na vás čaká to pravé teplo domova. Samozrejme, ak ochoriete, alebo majú vaše deti dvojdňové prázdniny, či máte deň voľno, viete termostat nastavovať manuálne podľa aktuálnej potreby.

Teplá voda na zavolanie

Nielen teplo, ale aj ohrev vody môžete regulovať jedným termostatom. Takže nemusíte ohrievať vodu, keď nikto nie je doma, ale zapnutie ohrevu naplánujete po príchode z práce, aby ste sa mohli dopriať uvoľňujúci kúpeľ či osviežujúcu sprchu.

Režim musí byť

Okrem týždenného programu viete nastaviť na termostate hneď niekoľko režimov. To znamená, že nemusíte každý deň vašej dvojtýždňovej dovolenky manuálne vyklikávať požiadavky na teplotu, ale jednoducho vyberiete režim dovolenka a v byte máte presne také teplo, ako vám vyhovuje. V prípade, že odchádzate z domu na dlhšie obdobie, viete si zvoliť ekologický režim a zbytočne nekúriť Pánu Bohu do okien.

A čo je super, aj keď bývate vo viacgeneračnom dome, môžete si dopriať všetko toto pohodlie, keďže termostaty majú aj viaczónové riešenie práve pre vás. Kde si každý byt v dome rieši nastavenia programu a režimu sám.

Prístup k vášmu termostatu vždy a všade

Nielenže majú pamäť ako slon, no viete sa s nimi spojiť takpovediac všade. Niektoré termostaty totiž viete ovládať pomocou smartfónu, a tak si vytvoriť ešte vyšší level komfortu pretože, ak sa stane niečo nepredvídateľné, jednoducho nastavíte teplotu či ohrev vody presne podľa situácie, ktorú budete mať pevne v rukách.

Ak zvažujete investíciu do nového termostatu, určite siahnite po regulovateľnom type, pretože to je nielen pohodlné, no i veľmi úsporné riešenie, lebo si teplotu v byte nastavíte presne podľa vašich potrieb. Ak máte nejaké otázky, určite sa na nás obráťte.
kontakt

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa na odber nášho newslettera a už vám nikdy neujde žiadna novinka


Spôsob spracovania osobných údajov