ČAKAJTE PROSÍM...

Glass 1989

Do našej ponuky na e-shope sme zaradili produkty od talianskeho výrobcu sprchových kútov, vaní a wellness zaraidení - Glass 1989. Nájdete u nás štyri série sprchových kútov a dve série sprchovým vaničiek.

Séria Isy
isy
Produkty zo série Isy sú sprchové kúty s posuvným otváraním, lesklým chrómovým rámom a transparentným sklom s hrúbkou 6 mm. K dispozícii je štvrťkruh, štvorec alebo obdĺžnik zložený z dvoch dverí alebo dverí a pevnej steny a dvere do niky.

Séria Life
Life
Produkty zo série Life sú bezrámové otváracie sprchové kúty s lesklým chromovým kovaním a transparentným sklom s hrúbkou 6 mm a povrchovou úpravou Shining Glass®. K dospozícii sú sprchové dvere do niky, štvorcový alebo obdĺžnikový kút zložený z dvoch dverí alebo dverí a pevnej steny.

Séria Lula
Lula
Produkty zo série Lula sú bezrámové otváracie sprchové kúty s lesklými profilmy a transparentným sklom s hrúbkou 5 mm. V ponuke sú sprchové dvere do niky, štvorcový alebo obdĺžnikový kút zložený z dvoch dverí alebo dverí a pevnej steny a vaňová zástena.

Pevná stena Fluida
Fluida
Fluida je voľne stojaca pevná stena s priečnou vzperou. Jej použitím vznikne otvorený sprchový kút Walk In. Sklomá hrúbku 8 mm a má povrchovú úpravu Shining Glass®.

Vaničky Cinco
Cinco
Sprchové vaničky Cinco sú vyrobené z akrylátu a majú výšku 55 mm. K dispozícii sú v rôznych tvaroch a rozmeroch. V prípade potreby sa dajú namontovať na nožičky, ktoré sa dajú doobjednať ako príslušenstvo.

Vaničky Flat
Flat
Sprchové vaničky Flat s výškou len 4 cm sú vyrobené z liateho mramoru. Aj tieto vaničky sú k dispozícii v rôznych tvaroch a rozmeroch.