ČAKAJTE PROSÍM...

Umývadlo so skrinkou: praktické riešenie do akejkoľvek kúpeľne

Kúpeľňa je miestnosť, v ktorej skladujete množstvo vecí potrebných k osobnej hygiene a kozmetickej rutine členov vašej domácnosti. Mydlá, sprchové gély, šampóny, krémy, make-up…

Praktické umývadlo so skrinkou je na ich uloženie ako stvorené. Vďaka nemu ušetríte miesto i financie. Poradíme vám pri výbere – venovať sa budeme rozmerom, rozloženiu, dizajnovým trendom aj typom umývadla.


umývadlo na dosku so skrinkou v kúpelni


Aké umývadlové skrinky nájdete na trhu?

Umývadlové skrinky sa vyrábajú ako dvierkové, alebo zásuvkové so samozatváracími pojazdmi a plnovýsuvom s doťahom, prípadne s bezpečným spomalením zatvárania. Môžete si zvoliť väčšie či menšie do kúpeľne, alebo aj umývadlo do WC so skrinkou.

Takisto sa dá vybrať medzi tými s nožičkami na postavenie na podlahu alebo závesnými umývadlami so skrinkou. A čo v prípade, ak máte dvojité umývadlo? Žiadny problém, skrinku v potrebných rozmeroch nájdete bez problémov.

Potrebujete šetriť miestom?

Ideálnym riešením je rohové umývadlo so skrinkou s mini rozmermi. Ešte pred samotným výberom sa často vynára otázka, či aj samotné umývadlá bývajú súčasťou dodávky.

Upokojíme vás. Áno, vo väčšine prípadov je to tak. V tých zvyšných vás na to systém upozorní prostredníctvom odporúčaného príslušenstva pred dokončením objednávky.


Rozmery umývadlových skriniek

Hľadáte úzke umývadlo so skrinkou alebo máte priestor aj na niečo väčšie? Najčastejšie sa môžete stretnúť s nasledujúcimi rozmermi:

  • šírka 120 cm,
  • šírka 100 cm, 
  • šírka 70 cm, 
  • šírka 50 cm, 
  • menšie rohové umývadlo so skrinkou okolo 40 cm.

V závislosti od výrobcu však narazíte aj na rozmery niekde medzi uvedenými, prípadne si môžete dať vyrobiť skrinku pod umývadlo na mieru. 


Farby a materiály skriniek pod umývadlo

Čo sa týka farby, skrinky sú najčastejšie biele alebo s rôznymi odtieňmi dreva (dub, orech, mahagón), no na trhu objavíte i šedé, zlaté, starobiele či ružové. Z materiálov sa stretnete s drevom, ako aj jeho imitáciou – laminom.


Rozloženie zásuviek

Možností je niekoľko. Niekomu postačí umývadlová skrinka s jednou veľkou zásuvkou. Iný preferuje dve rovnako veľké zásuvky. Ďalší hľadá viacero rôzne veľkých – napríklad dve väčšie na jednej strane a dve menšie na tej druhej. 

Čo sa týka spôsobu otvárania, na skrinke s umývadlom môžete mať dvierka alebo zásuvky. Prípadne oboje.

Zamyslite sa aj nad ich samotným rozložením, podľa vecí, ktoré v skrinke chcete mať uložené. Hodí sa vám orientácia skôr na šírku alebo na výšku?

Naša firma PVM Systém, ktorá je na trhu už takmer 30 rokov, vám ponúka skrinky najmä od českého výrobcu EDEN. Postupne zaraďujeme tiež tie od iných výrobcov. Vyberte si z našej bohatej ponuky praktickú umývadlovú skrinku do kúpeľne alebo WC.

Prípadne iný kúpeľňový sortiment, či niečo iné, čo vám chýba pre komfortné bývanie.


Najobľúbenejšie skrinky s umývadlom


AKCIA

Kód: 500011407

70,66 €
Zľava   5 %
74,38 €
  ks
AKCIA

Kód: 500009666

61,24 €
Zľava   5 %
64,46 €
  ks
VÝPREDAJ

Kód: 500004660

102,70 €
Zľava   5 %
108,10 €
  ks


Zaujal vás tento článok? Prihláste sa na odber nášho newslettera a už vám nikdy neujde žiadna novinka


Spôsob spracovania osobných údajov