ČAKAJTE PROSÍM...

Porovnanie držiakov na hadicu: Vybrali sme 5 praktických modelov

Čo sa estetiky týka, v porovnaní s ostatnými miestnosťami, je kúpeľňa často neprávom podceňovaná. A pritom sa dá naaranžovať a zariadiť skutočne funkčne a krásne. Keďže väčšinou ide o malé miestnosti, záleží tu na každom centimetri, ale aj detaile. V dnešnom článku sa zameriame na malý, ale nenahraditeľný doplnok sprchových setov – na držiak na sprchovú hadicu.
držiaky sprchy
Sprchový set bez držiaku je jednoducho nezmysel. Slúži k odkladaniu ručnej sprchy. Vybrať si môžete nastaviteľný či pevný držiak na sprchu, ktorý ľahko primontujete k stene pomocou skrutiek a hmoždiniek. Alternatívou je držiak, ktorého súčasťou je aj vstup na prívod vody. Tensa používa na pripojenie k podomietkovým batériám. Čo sa týka materiálu, v kráľovstve držiakov vládne pochrómovaná mosadz, ale zastúpenie tu má aj plast.

5 modelov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť

My sme pre vás z našej ponuky vybrali 5 praktických modelov, medzi ktorými určite nájdete taký, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Podotýkame, že na všetky držiaky sa vzťahuje dvojročná záruka.

1. Sanicro SC 036
Má klasický tvar, ktorý sa bude hodiť do každého priestoru. Je z plastu, má nastaviteľný sklon ručnej sprchy a na stenu ho pripevníte pomocou hmoždiniek a skrutiek. Predávame ho v univerzálnej chrómovej farbe.


2. Sagittarius Foxi 03274C
Je z plastu a taktiež má nastaviteľný sklon ručnej sprchy a na stenu ho pripevníte pomocou hmoždiniek a skrutiek. Farba je chrómová.

3. Sagittarius Quadro 03823C
Má nezvyčajný, ale elegantný hranatý tvar a je vyrobený z plastu. Ľahko sa pripevní na stenu a má nastaviteľný sklon ručnej sprchy.

4. Sagittarius Asso 03810C
Držiak sprchy s prívodom vody. Má klasický oblý tvar a je vyrobený z kvalitnej pochrómovanej mosadze. Má pevný sklon a pripája sa k podomietkovej batérii. Pripojenie je 1/2". Farba je chrómová.

5. M
Z ACS95015
Držiak sprchy s prívodom vody. Má hranatý tvar a je vyrobený z pochrómovanej mosadze. Má nastaviteľný sklon ručnej sprchy a pripája sa k podomietkovej batérii. Pripojenie je 1/2". Farba je elegantne chrómová.

Nezaujal vás náš výber najpredávanejších modelov? Vyberte si z ďalších viac ako 40 modelov držiakov sprchy v našom e-shope.
do eshopu

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa na odber nášho newslettera a už vám nikdy neujde žiadna novinka


Spôsob spracovania osobných údajov