ČAKAJTE PROSÍM...

Odvlhčovače vzduchu Ceresit pre zdravšiu domácnosť

Prehnaná vlhkosť v domácnosti neprináša nič dobré. Plesnivé steny, rosiace sa okná a ranné hlieny sú len malou daňou. Dlhodobá vlhkosť môže spôsobiť ďalšie problémy. S nimi vám však vie pomôcť Ceresit stop vlkosti Aero 360°.

Prístroj optimalizuje nadmernú vlhkosť prostredníctvom cirkulácie vzduchu. Vlhkosť pohlcuje a neutralizuje zápach. Funguje na fyzikálnom princípe. Vo vnútri prístroja je tableta, ktorá na seba viaže vlhkosť. Aerodynamický tvar prístroja zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Čím väčší je kontakt tablety so vzduchom, tým je väčší účinok. Preto majú tablety členitý tvar, aby bola plocha čo najväčšia.
ceresit stop vlhkosti
Použitie

Odvlhčovač umiestnime na miesto so zvýšenou vlhkosťou vzduchu. Obyčajne to býva kúpeľňa, kuchyňa, šatník v spálni a podobne. Je nutné zabezpečiť dostatočnú cirkuláciu vzduchu okolo prístroja, preto by okolo neho malo byť minimálne 10 cm voľného priestoru.

Po vložení tablety začne prístroj okamžite vstrebávať vlhkosť. Pohltená vlhkosť potom steká do priehľadnej nádoby, takže sa dá ľahko skontrolovať, kedy treba tekutinu vyliať. Používaním tableta postupne zmenšuje svoj objem, preto je potrebné po jej spotrebovaní dať do prístroja novú. Trvanlivosť tablety je cca 3 mesiace v závislosti od vlhkosti vzduchu.
ceresit stop vlhkosti princíp
Výhody

Výkonnostne na tom Ceresit stop vlhkosti Aero 360° nie je tak ako štandardné elektrické odvlhčovače, ale má oproti nim hneď niekoľko výhod:
  • Cena je podstatne nižšia – momentálne u nás v akcii s 25-percentnou zľavou za 11,29 € s DPH. V balení je aj tableta.
  • Rozmery a hmotnosť sú spravidla menšie – jednoduchá manipulácia a prenášanie.
  • Nulová hlučnosť a spotreba elektrickej energie.

Tablety

Po spotrebovaní tablety je potrebné vložiť do prístroja novú. Náhradné tablety sú balené po dvoch kusoch. Cena balenia je 6,96 € s DPH.

Máte aj vy doma problémy so zvýšenou vlhkosťou? Rosia sa vám okná či praská maľovka? Vyriešte to jednoducho s odvlhčovačom Ceresit stop vlhkosti Aero 360°. Vyhnite sa ďalším nepríjemnostiam, ktoré vám zvýšená vlhkosť môže ľahko spôsobiť. Kúpte si svoj nový odvlhčovač ešte dnes len u nás v akcii s 20-percentnou zľavou.
chcem si kúpiť odvlhčovač

Zaujal vás tento článok? Prihláste sa na odber nášho newslettera a už vám nikdy neujde žiadna novinka


Spôsob spracovania osobných údajov