ČAKAJTE PROSÍM...

Čierna batéria – kráľovná elegancie, ktorá vás dostane

Čierna batéria pre sprchový kút, vaňu, umývadlo alebo kuchynský drez je stelesnením estetického cítenia a trendy voľbou do každého moderného bytu alebo domu. Prečo by ste jej mali dať šancu?


Nebojte sa pokroku, nebojte sa robiť veci inak! Čierna batéria, ako kráľovná modernej elegancie, preberá trón po svojej predchodkyni – nerezovej batérii. Podčiarknite svoj zmysel pre dizajnové bývanie a vyberte si ju do svojej kúpeľne či kuchyne.

Predstavujeme vám najhorúcejšie tipy, ktoré by ste nemali prehliadnuť.


Stelesnenie elegantného dizajnu a odolnosti

Čierne batérie sú moderným, nadčasovým a estetickým doplnkom do kúpeľne či kuchyne. Zároveň však predstavujú vysokokvalitné vodovodné batérie s odolným povrchom proti poškriabaniu a poškodeniu. 

Nemusíte sa báť, že tmavé prevedenie vo vašej kuchyni či kúpeľni zanikne.

Práve naopak!

Využite silu kontrastu a skombinujte ju s prírodnými materiálmi – masívnym drevom či kameňom. Zvýrazníte tak nadčasovosť klasického dizajnu, ale aj futuristický minimalizmus. 

Tieto riešenia sú k dispozícii v matnom alebo leštenom prevedení, novinkou sú tiež granitové čierne batérie

Náš TIP: Vyberte si do kuchyne drezovú stojankovú batériu Novaservis Nobless Edge 36713,GRB. Granit je mimoriadne odolný materiál, ktorý pripomína prírodný kameň. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.


Čierne kúpeľňové batérie pre vaňu či sprchu

Renovujete kúpeľňu? Chcete dosiahnuť sofistikovanú eleganciu a zároveň hľadáte minimalistické riešenie? Vyberte si čiernu vodovodnú batériu do sprchovacieho kúta, vane alebo k umývadlu.


Nástenná alebo podomietková?

Podomietkové čierne batérie skrývajú dôležité časti v stene. Naopak, nástenné modely vystupujú v celej svojej kráse na povrch. Vybrať si môžete zo širokej ponuky vaňových a sprchových batérií v čiernom matnom alebo leštenom prevedení. 

Náš TIP: Podomietková batéria Alpi Blue 85863 NE z mosadze elegantne doplní každý moderný interiér.

čierna hranatá kúpeľňová batéria pod omietkou


Stojanková alebo podomietková pre moderné umývadlo

Čierna vodovodná batéria sa bude krásne vynímať aj na umývadle. Doplňte prírodné materiály vo vašej kúpeľni stojankovou alebo podomietkovou čiernou umývadlovou batériou. 

Náš TIP: Vyberte si do svojej kúpeľne umývadlovú podomietkovú batériu Alpi Blue 85876/17 NE z mosadze.

čierna umývadlová batéria podomietková


Čierny sprchový komplet

V čiernom prevedení môžete mať aj celý sprchový komplet spolu s batériou. 

Náš TIP: Vyberte si riešenie s pákovou batériou Alpi Una 18SM2251 NE značky Alpi s hlavovou sprchou i ručnou sprchou. 

čierna batéria do sprchy

Čierne kuchynské batérie

Drezové čierne batérie s otočným ramenom, vyťahovacím ramenom, s vysokým i nízkym výtokom s trvalou povrchovou úpravou, ktorá zaručí vysokú odolnosť voči vysokým teplotám, poškriabaniu i poškodeniu. 

Náš TIP: Drezová stojanková batéria Teorema 17813BB v matnej čiernej farbe prinesie do vašej kuchyne zaujímavý a nadčasový prvok.

čierna batéria do kuchyne


Vyberte si z našej bohatej ponuky čiernych kúpeľňových a kuchynských batérií značiek Alpi, Teorema, Sapho, Novaservis a Ferro v e-shope PVM Systém a pozdvihnite interiérový dizajn vášho bývania na novú úroveň.


Zaujal vás tento článok? Prihláste sa na odber nášho newslettera a už vám nikdy neujde žiadna novinka


Spôsob spracovania osobných údajov