ČAKAJTE PROSÍM...

Aktualizácia 30.3.2020

Predajňa otvorená, ale v zmenenej pracovnej dobe:
Pondelok - Piatok: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Sobota - Zatvorené

Podmienky pre vstup:

  • ochranné rúško na ústach a nose
  • dodržiavanie rozostupov minimálne 2 m pri vstupe do predajne a pri pokladni
  • maximálny počet zákazníkov v predajni naraz - 3
  • pri vstupe Vám budú vydezinfikované ruky alebo dostanete jednorazové rukavice, ktoré si môžete zložiť z rúk až po opustení predajne
Pri nedodržaní podmienok Vás nemôžeme obslúžiť. Ďakujeme za pochopenie.

20.3.2020

Keďže v sobotu nám prepravné služby nevyzdvihujú e-shopové objednávky a predajňa je zatvorená, tak sa ani nebudeme nachádzať na prevádzke. Na vaše telefonické a e-mailové otázky radi odpovieme po víkende.

16.3. 14:40 - Od dnešného dňa nebude možné z bezpečnostných dôvodov do odvolania objednávať tovar s platbou na dobierku. Ďakujeme za pochopenie.

Aktuálne informácie o prevádzke

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom epidémie koronavírusu sme sa na základe nariadenia vlády a v rámci ochrany našich zamestnancov aj zákazníkov rozhodli, že naša kamenná predajňa bude od pondelka 16.3. zatvorená do odvolania.

Ako bude fungovať e-shop?

Tovar cez e-shop je možné stále objednávať a objednávky budeme priebežne expedovať. Všetkým zákazníkom odporúčame platby prevodom vopred alebo online platby cez platobnú bránu.

Osobné odbery na našej predajni nebudú do odvolania možné.

Aké budú dodacie lehoty na tovar?

Pri e-shopových objednávkach momentálne platia dodacie lehoty, ktoré sú uvedené na webe pri produktoch. Keďže ale dovážame veľké množstvo tovaru z ČR, tak sa situácia s produktami, ktoré nemáme skladom, môže zmeniť. Dodacie lehoty si teda radšej preverte telefonicky alebo e-mailom.

Ďakujeme za pochopenie.

Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.pvmsystem.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.